Skolotājs Mārtiņš

Mārtiņš Gulbis

Mūsu skolas vadītājs, vairāku programmu autors un pasniedzējs.

2007. gadā radās ideja kļūt par skolotāju un nonākt izglītības jomā un jau pēc diviem gadiem Mārtiņš kļuva par fizikas skolotāju. Darba laikā saprata, ka grūti saprast teoriju, ja tā netiek pielietota praktiski. Tā arī radās ideja izveidot "Laboratorium zinātnes skolu". Skola, kuru mēs tagad pazīstam, radās 2014.gadā un turpina attīstīties.

Par izglītību un interesēm:

Mārtiņam ir maģistra grāds dabaszinātes ķīmijā, ka arī augstākā izglītība pedagoģijā- vidusskolas ķīmijas skolotājs.

Patīk izzināt dabu un cilvēkus, pēdējā laikā ļoti aizrauj augi un dārzkopība.

Skolotājs Andrejs

Andrejs Tokmakovs

Ķīmijas un fizikas skolotājs.

Sāka savu karjeru izglītības jomā 2016. gadā, kad uzstājās savas pirmās macību grupas priekšā. Paralēli pasniedzēja darbam mūsu skolā Andrejs strādā kā pētnieks Latvijas Universitātes Cietvielas fizikas institūtā.

Par izglītību un interesēm:

Pabeidza RTU materialzinātnes un lietišķas ķīmijas fakultates maģistratūru.

Brīvajā laikā viņam patīk buvēt, audzēt augus un ziedus ar permakultūras paņemieniem, kā arī lasīt grāmatas.

Skolotājs Vladislavs As.

Vladislavs Aščeulovs

Kursu programmas autors un ķīmijas-fizikas pasniedzējs.

Vladislavu vienmēr ir interesējušas dabaszinātnes, vidusskolā pasniedza vairākas ķīmijas stundas un pat augstākās matemātikas pamatus, kā arī palīdzēja Inženieru skolas klasesbiedriem sagatavoties fizikas eksāmenam 12. klasē.

Par izglītību un interesēm:

Šobrīd iestājas trešajā studiju gadā Kembridžas universitātē uz programmu “Chemical Engineering via Natural Sciences”.

«Man patīk mācīties pašam un mācīt citus. Brīvajā laikā aizraujos ar riteņbraukšanu, ģitāras spēli, klavierēm, datoriem un pastaigām.»

Skolotājs Liza

Jeļizaveta Ivanova

Ķīmijas pasniedzēja.

Pievienojās Laboratorium komandai 2018. gadā asistenta lomā ķīmijas un fizikas nodarbībās. No 2020. gada septembra parādījās pirmie skolēni, kuriem pasniedza individuālās nodarbības ķīmijā. Savukārt gadu  vēlāk, 2021. gada septembrī, sāka vadīt ķīmijas un fizikas grupu nodarbības skolotājas lomā.

Par izglītību un interesēm:

Saņēma farmaceita diplomu RSU. Brīvajā laikā mīl dejot, ceļot un skatīties seriālus.

Skolotājs Linda

Linda Trofimoviča

Ķīmijas un fizikas pasniedzēja.

Diezgan liela pieredze darbā ar bērniem: pirms nokļuva mūsu skolā divus gadus strādāja bērnudārzā, tad pie mums nokļuva skolotāja asistenta lomā.

Par izglītību un interesēm:

Šobrīd studē Latvijas Universitātē Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, Vides zinātnes programmā.

Savā brīvajā laikā nodarbojas ar sporta jogu un tenisu, kā arī patīk izpausties radoši zīmēšanā.

Skolotājs Vladislavs Ag.

Vladislavs Agarkovs

Elektronikas pasniedzējs.

Laboratorium Zinātnes skola ir Vladislava pirmā darba vieta: “Pirms sāku strādāt šeit, pats mācījos Zinātnes skolas nodarbībās. Pēc kāda laika kļuvu par skolotāja palīgu, un šobrīd esmu Elektronikas skolotājs.”

Par izglītību un interesēm:

Pašlaik Vladislavs mācas 12. klasē. Viņu ļoti aizrauj elektronika un programmēšana.

Natālija Ļebeda

Ķīmijas un fizikas pasniedzēja.

Mūsu skolas bijusī audzēkne, kas vēlāk pati nokļuva darbinieka lomā. Četrus gadus darbojās kā asistente, un nu jau ir sākusi strādāt par pasniedzēju.

Par izglītību un interesēm:

Šobrīd studē medicīnu Rīgas Stradiņa universitātē 3. kursā. Brīvajā laikā aizraujas ar rakstniecību, teātri un dejošanu.

Noformējums bez nosaukuma

Valerija Krušinska

Ķīmijas pasniedzēja.

Ir daļa no Laboratorium komandas jau 3. gadu, un visvairāk mācīšanas procesā viņai patīk komunicēt ar bērniem, un tas, ka bērni izrāda interesi un uzdod jautājumus.

Par izglītību un interesēm:

Šobrīd studē LU Ķīmijas faktultātes 1. kursā, taču brīvajā laikā aizraujas ar dejošanu un volejbolu.

Evelīna Meijere

Ķīmijas un fizikas pasniedzēja.

Pirmo pieredzi darbā ar bērniem guvusi strādājot pirmsskolas izglītības iestādēs vasarās. Laboratorium komandai pievienojās 2023. gadā kā asistente, bet nu jau ir nokļuvusi skolotāja amatā un nodarbības vada pati.

Par izglītību un interesēm:

Šobrīd studē ķīmiju Latvijas Universitātes 1. kursā.