Kalvis-min
Kalvis

Mācās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 10. klasē ar novirzi dabaszinātnēs. Kalvis savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar fiziku vai elektroniku. Viņu interesē kosmoss un datorsistēmas, pavasarī viņš uzsāka savu personīgo projektu - 8 bitu datora izveidi. Reģionālajā fizikas olimpiādē un Atklātajā Rīgas elektronikas konkursā ieņēma 1. vietu starp 78 konkurentiem no Rīgas un tās apkārtnes skolām. Ķīmijas skolotājs īpaši atzīmē Kalvja aizraušanos ar eksperimentiem un pētniecību, kā arī mērķtiecību.

Madara-min
Madara

Tukuma 2. vidusskolas 8. klases skolniece, kura tikko sākusi mācīties ķīmiju un fiziku, bet jau interesējas par padziļinātu dabaszinātņu apguvi. Novada matemātikas olimpiādē parādīja izcilu rezultātu. Matemātikas skolotāja arī atzīmē, ka Madara ir pārsteidzoši mērķtiecīga, pacietīga, ar labi attīstītu loģisko domāšanu un spēju skaidri un pamatoti izteikt savu viedokli.

Emīlija Didze-min
Emīlija

Saldus vidusskolas 8. klases skolniece - klase ar novirzi uz matemātiku, tehnoloģijām un dabaszinātnēm. Emīlijai īpaši patīk ķīmija un viņa jau vēlas savu nākotnes profesiju saistīt ar farmāciju. Viņa ir teicama skolniece un sasniedz labus rezultātus dažādos konkursos un olimpiādēs - 2019. gadā Emīlija ieņēma 2. vietu televīzijas konkursā "Gudrs, vēl gudrāks". Ķīmijas skolotāja atzīmē, ka Emīlija, jau no 5. klases, bija viena no izcilākajām skolas audzēknēm. Meitene ir ļoti mērķtiecīga un sabiedriska, viņa uzdevumiem pieiet ar patiesu interesi un atbildību.

Artūrs-min
Artūrs

Mācās Rīgas 69. vidusskolas 7. klasē. Kopš bērnības Artūrs vēlējās kļūt par inženieri-izgudrotāju un turpina spītīgi virzīties uz savu mērķi. Jau šodien viens no Artūra izgudrojumiem ir kafijas biezumu gaisa atsvaidzinātājs, ko viņš radīja, domājot par ekoloģisku dzīvesveidu. Kā arī Artūrs demonstrē izcilus panākumus skolā. Matemātikas skolotājs atzīmē lielu interesi un ievērojamu potenciālu dabaszinātņu studijās, piebilstot, ka zēns ir ļoti centīgs un mērķtiecīgs.

Rūdolfs-min
Rūdolfs

J. Mediņa mūzikas vidusskolas 10. klases skolnieks. Ar izcilību beidzis Rīgas katoļu ģimnāzijas pamatskolu, kā arī sasniedzis augstus rezultātus, piedaloties Rīgas pilsētas olimpiādēs matemātikā un bioloģijā. Rūdolfs ir diezgan daudzpusīgs skolēns, kā atzīmē ģimnāzijas direktora vietnieks - viņu aizrauj gan mūzika, gan eksaktās zinātnes, ar kurām jaunietis plāno saistīt savu nākotni. Rūdolfs ir ļoti ziņkārīgs un mērķtiecīgs. Viņš mūsu skolā mācās 6 gadus, sākot no 4. klases.

Elza-min
Elza

Mācās Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 9. klasē. Viņa ļoti aizraujas ar zinātni un vēlētos savu nākotni saistīt ar medicīnu vai medicīnas tehnoloģiju attīstību. Demonstrē arī izcilus rezultātus skolu un pilsētu olimpiādēs matemātikā un bioloģijā. Bioloģijas skolotāja atsevišķi atzīmē, ka Elza ir ļoti spējīga meitene, mērķtiecīga, centīga un aktīvi iesaistās skolas dzīvē.

Roberts-min
Roberts

Rīgas pilsētas pamatskolas 5. klases skolnieks. Robertu interesē lietu un procesu būtība, cēlonis un sekas. Viņam patīk matemātika un viņš to ļoti labi pārzina - 4. klasē viņš jau pabeidza 6. klases programmas uzdevumus. Matemātikas skolotājs atzīmē Roberta labi attīstīto loģisko domāšanu, kā arī Roberta radošo pieeju uzdevumu izpildē. Divus gadus pēc kārtas Roberts piedalījās MMC (Meridian Mathematics competition).

Mārtiņš-min
Mārtiņš

Rīgas 6. vidusskolas 6. klases skolnieks. Jau no pamatskolas viņš izrādīja interesi par eksaktajām zinātnēm, īpaši par dabaszinātnēm un matemātiku. Mārtiņš apmeklēja skolas zinātnisko pulciņu, kā arī robotikas un programmēšanas nodarbības. Viņš ir izcils skolēns, piedalās dažādos konkursos un olimpiādēs, pat ieguva 1. vietu Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē. Skolotājs īpaši atzīmē Mārtiņa centību un patstāvīgo domāšanu: "Viņš ir jaunietis, kurš ar entuziasmu mācās matemātiku, apgūst dabaszinātnes un labprāt dalās savās zināšanās un pieredzē ar citiem!"

Emīlija Plotniece-min
Emīlija

Mācās Rīdzes pamatskolas 5. klasē. Viņu ļoti aizrauj kosmoss. Nākotnē Emīlija vēlas kļūt par zinātnieci un pētīt Visumu. Emīlijas klases audzinātāja atzīmē, ka meitene ir atbildīga un centīga, labi pārzina matemātiku un dabaszinātnes.

pēteris gudrs vēl gudrāks-min
Pēteris

Mūsu nodarbības apmeklē jau piekto gadu. Viņš iekļuva spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā, kur izcīnīja uzvaru 5. klases skolēnu vidū.

222938368_2978488335770118_68130952190794704_n-min
Natālija

Natālija vairākus gadus apmeklēja ķīmijas-fizikas nodarbības un pēc laika kļuva par skolotāja palīgu mūsu skolā. Viņa absolvējusi Rīgas Valsts 1. ģimnāziju, iestājusies Stradiņa Universitātē, Medicīnas fakultātē. Esot 12. klasē, reģionālajā ķīmijas olimpiādē ieguva 3. vietu!

natalija un antons-min
Antons

Antons vairākus gadus apmeklēja mūsu nodarbības, iestājās RTU Ķīmijas fakultātē un ieņēma 1. vietu reģionālajā ķīmijas olimpiādē, pēc kuras tika izvirzīts valsts olimpiādei!

бажена эмилия-min
Bažena un Emīlija

Mūsu skolas skolnieces Bažena Zambrzecka un Emīlija Mironova ieņēma godpilno 2. vietu Latvijas Ķīmijas un farmācijas rūpniecības asociācijas rīkotajā konkursā "Ideālā ķīmijas stunda"!

анния и калвис-min
Annija

Annija ieguva 1. vietu fizikas un ķīmijas olimpiādēs, un tika izvirzīta dalībai valsts olimpiādē. Pati Annija saka “Piekrītu, ka praktiskās mācības ir ļoti noderīgas, lai izprastu teoriju, un vēlētos iestāties Rīgas Tehniskajā universitātē”.

даниил-min
Daniels

Fizikas un ķīmijas olimpiādēs ieņēma 1. vietu un tika izvirzīts dalībai valsts olimpiādēs! Atšķiras ar savu zinātkāri un ar prieku cenšas vairāk uzzināt par sev interesējošām tēmām.