Ginta
Ginta
Unas (2. klase) mamma

Paldies par lielisko iespēju interesantā un viegli saprotamā veidā bērnam jau no mazotnes iepazīties ar ķīmiju un fiziku! Eksperimenti ir tie, kas manu bērnu aizrauj visās nodarbībās.

Santa
Santa
Esteres (9. kl.) un Līvas (3.kl.) mamma

Pozitīvā, draudzīgā un aizraujošā veidā māca bērniem dabas zinību pamatus. Kas svarīgi - iedrošina pašus darboties, eksperimentēt un novērot!

Laila
Laila
Kalvja (10. klase) mamma

Laboratorium Zinātnes skolas nodarbības ne tikai sniedz zināšanas ķīmijā un fizikā, bet arī palīdz veidot izpratni par zinātnisko pasaules uzskatu, attīsta kritisko domāšanu. Nodarbības iedrošina uz zinātni skatīties nevis kā uz kaut ko tālu un nesasniedzamu, bet gan kā uz aizraujošu un izprotamu pasauli, kurā vēl tik daudz, ko pētīt un atklāt!

Aiga
Aiga
Adriana (7. klase) mamma

Iespējams labākā zinātņu skola Latvijā! :)

Dace
Dace
Emīlijas (5. klase) mamma

Man ļoti žēl, ka manā bērnībā nebija šādas skolas. Tas ir brīnišķīgi, ka zinātne tiek pasniegta jau no mazotnes, tādējādi 7.klasē arī skolas mācību priekšmeti būs daudz vieglāk apgūstami un izprotami pēc būtības. Eksperimenti ar īstām ķīmiskām vielām, ķīmiskie apzīmējumi, fizikālu norišu izskaidrojumi - tā kā meita mācās Zinātnes skolā jau ceturto gadu, tad viss šis ir pazīstams un tuvs

Santa
Santa
Haralda (7. klase) mamma

Laboratorium Zinātnes skolas solos sēž skolnieki, kas mūsu Zemeslodes dzīvi caur savu radošo zinatnieka potenciālu padarīs drošu un baudāmu! Novēlu skolai turpināt iet pa izaugsmes ceļu tikpat dinamiski kā līdz šim! Jūs esat super- enerģiski, radoši un jūs, skolotāji, esat tie, kas noteikti spēs iedvesmot jaunos skolniekus kļūt par nākotnes zinātnes progresa virzītājiem! Paldies par ieguldīto darbu!

Inga
Inga
Bernardo (2. klase) mamma

Esam bezgala priecīgi, ka atklājām šo lielisko skolu, kur izzināšanas priekā tik dabiski savijusies teorija ar praksi! Šeit esam sastapuši tikai lieliskus skolotājus, kuru komunikācija ar skolēniem ir apbrīnojami pozitīva, rosinoša un iedrošinoša! Mūsu dēls katru nodarbību gaida ar lielu nepacietību. Jau pirmajā pusgadā mums tapis skaidrs, ka ja vispārizglītojošo skolu dabaszinātņu priekšmetu skolotaji tikpat aizrautīgi vadītu stundas un piedāvātu līdzīga formāta praktisku pieeju priekšmetu apguvē, kā to dara Laboratorium, pilnīgi noteikti nebūtu jāsūdzas par jauniešu intereses vai speciālistu trūkumu dabas un inženierzinātnēs.

Sanita
Sanita
Valtera (6. klase) mamma

Esmu ļoti, ļoti priecīga par to, ka Valters katru reizi par nodarbībā pieredzēto ir sajūsmā: stāsta, ko redzējis, uzdot man jautājumus (testē mani, vai es to zinu), prasa man dažādas vielas, lai veiktu eksperimentus mājās. Paldies nodarbību vadītājiem un arī skolai par zinātniskās dzirksts uzturēšanu!

Vineta
Vineta
Tomasa (8. klase) mamma

Tomasa atziņas pēc nodarbībām: 1. Vienkāršas lietas mēdz tādas nebūt! 2. Sarežģītās lietas var izrādīties vienkāršas! 3. Pasniedzēji to prot sakarīgi, nesamudžināti izstāstīt! 4. Vēlme turpināt nodarbības palielinās, kaut gan tēmas kļūst sarežģītākas! Nodarbību iespaidā Tomass vairāk skatās tematiskās saites, apmeklē jauno ķīmiķu seminārus, ir pieteicies konkursiem!!!

Mairita
Mairita
Reiņa (7. klase) mamma

Sākumā uz nodarbībām gāja ar skeptisku, bet tas ir kardināli mainījies. Šobrīd šķiet, ka pat ļoti humanitāri ievirzītam cilvēkam šīs nodarbības rada interesi par dabaszinībām. Žēl, ka manā bērnībā tādu nodarbību vēl nebija, jo tagad, pateicoties Reiņa atstāstiem par nodarbību, uzzināju, ka šīs zinātnes var būt interesantas. :)

Inga
Inga
Egmondas (2. klase) mamma

Egmondai ir ļoti liela interese par katru gaidāmo stundu. Viņa stāsta brāļiem par jauno apgūto. Ja tā pasniedz dabas zinību pamatus, kā jūsu skolā, tad bērniem noteikti nerodas bailes, nepatika pret nezināmo, noslēpumaino. Tieši otrādi... pamodina personības īpašību- vēlmi izzināt!

Helēna
Helēna
Marijas (4. klase) mamma

Šī meitai bija pirmā pieredze ar Laboratorium nodarbībām, viss noritēja tiešām veiksmīgi, izcila organizēšana. Pēc dienas nometnes beigām viņa ir izrādījusi vēlmi turpināt mācības arī Laboratorium kursos septembrī, kas nešaubīgi ir labākais novērtējums šīs skolas pasniedzējiem un apmācības programmai.

Dace
Dace
Emīlijas (5. klase) mamma

Lieliski, zinoši, jauni, jaudīgi un jautri pasniedzēji, kas ir ne tikai brīnišķīga priekšzīme bērniem, uz ko tiekties, bet arī spēj iesēt to dzirkstelīti, kas bērnam liek interesēties arī patstāvīgi arvien vairāk un dziļāk!

Gundega
Gundega
Gustava (7. klase) mamma

Visvērtīgākais tas, ka teorija uzreiz praksē tiek izmēģināta. Redz sakarības starp aprēķiniem un kā tas ir reālā pielietojumā. Puika ar sajūsmu stāstīja par laboratorijas darbiem un eksperimentiem. Atraktīvā un vieglā veidā pirmais priekšstats par ķīmiju un fiziku!

Anda
Anda
Artūra (9. klase) mamma

Paldies par jūsu komandas izcilo darbu! Fizikas nometne bija noorganizēta nevainojami. Manam dēlam patika katra diena- viss, ko viņš darīja, ko redzēja, kur bija. Ļoti labi, ka jūs to darāt!

Dace
Dace
Emīlijas (5. klase) mamma

Ļoti vērtīgas ir zināšanas un eksperimenti. Bet visneatsveramākais ir tas, ka bērniem ir lieliska priekšzīme - pasniedzēji - jauni, dedzīgi, mūsdienīgi, ar humoru (kā man Emīlija stāsta, ka esot arī jautri joki) - un tas ļoti aizrauj. Pats vērtīgākais ir pasniedzēji, kas ir labs virziens, uz ko tiekties bērniem, kā arī spēja iededzināt dzirkstelīti pret zinātni.

Diāna
Diāna
Patrīcijas (4. klase) mamma

Šī bija šīs vasaras mīļākā nometne. Nākamgad piedalīsimies atkal. Paldies! :)

Elīna
Elīna
9. klases skolniece

Tev apkopos visu, ko esi mācījies un izstāstīs kaut ko jaunu, skolotāji pievērš uzmanību detaļām, kurus nepamana skolā, tu vari brīvi uzdot jebkuru jautājumu, tu varēsi brīvi strādāt savā ritmā. Tev vienmēr kāds palīdzēs, tu vari strādāt savā tempā, visi skaidrojumi ir saprotamā valodā. 

Kristofers
Kristofers
9. klases skolnieks

Man patika dotās tēmas pasniegšana, katrā no stundām. Man patika pozitīvā atmosfēra katrā no stundām. Skolotāji iesaistās stundā.

Niklāvs Markus
Niklāvs Markus
9. klases skolnieks

Man patika pieejamie materiāli, skaidrošana un pieeja uzdevumiem un dažādiem variantiem. Man būs ideja par to kā pārvedot formulas, kā pieiet uzdevumiem un visas jaunās zināšanas (formulas, teoriju u.t.t.).

Matīss
Matīss
11. klases skolnieks

Ja tev pieklibo pamati es iesaku Laboratorium Zinātnes skolu, jo tajā ir gan saprotoši un forši skolotāji, gan arī Laboratorium kursi parāda to, ka ķīmija var būt jautra un noderīga.