Starts - 03. jūnijā
  • Vecums: 10-11 g.v. (mūsu skolēniem no 9 gadiem)
  • Atrašanās vieta: E. Birznieka-Upīša iela 18
  • Edināšana: Pusdienas un launags
  • Ilgums: P. - Pk. 9:00-18:00
  • Dalībnieku skaits: Līdz 20
  • Valoda: Latviešu, krievu (atsevišķas maiņas)
  • Ar atlaidi: 259€
  • Standarta cena: 289€
Noslēpumainā ķīmija
Mudiniet savu bērnu izzināt ķīmijas praktisko un aizraujošo pasauli! 👨🏻‍🔬👩🏻‍🔬 Viss, kam mēs ikdienā pieskaramies, ir ķīmija, un spēja atpazīt to apkārt sev un pielietot ir ļoti noderīga prasme dzīvē. Veselu nedēļu veiksim visdažādākos ķīmijas eksperimentus - gan krāsainus, gan putojošus, gan sprāgstošus!
Starts - 01. jūlijā
  • Vecums: 11-13 g.v. (mūsu skolēniem no 10 gadiem)
  • Atrašanās vieta: E. Birznieka-Upīša iela 18
  • Edināšana: Pusdienas un launags
  • Ilgums: P. - Pk. 9:00-18:00
  • Dalībnieku skaits: Līdz 20
  • Valoda: Latviešu, krievu (atsevišķas maiņas)
  • Ar atlaidi: 259€
  • Standarta cena: 289€
Ekstremālā zinātne
Pasaules rekordi, dīvainākie atklājumi un ekstrēmas laikapstākļu izpausmes uz Zemes un kosmosā - uzziniet, kas tieši slēpjas aiz katras netipiskas parādības! ⚡ Kāpēc jūras dzīvnieki var sasniegt milzīgus izmērus, bet sauszemes dzīvnieki nevar? Vai dinozauriem vispār bija iespēja izdzīvot? ☄️ Pievienojies un uzzini atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī vēl daudz ko interesantu par dabaszinātnēm!

Nometņu maiņas

Ups... Mēs parasti esam zināšanu bagātība, bet šķiet mums nesanāca atrast Jūsu meklēto lapu...