Starts - 26. jūlijā
  • Nozare: Fizika un Elektronika
  • Vecums: 13-17 g.v.
  • Cena: €239
Mašīnas un mākslīgais intelekts ∘ 13-17 g.v.
Vasaras zinātnes nometne "Mašīnas un mākslīgais intelekts" ir biļete uz aizraujošu ceļojumu, kurā katrs nometnes dalībnieks pats sev plānos, pielodēs un ieprogrammēs automašīnu ar mākslīgo intelektu ("Self driving car"). Katra diena būs piepildīta ar interesantām nodarbībām, eksperimentiem un aktivitātēm gan laboratorijā, gan brīvā dabā. Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt tehnoloģiju pasaulē kopā ar mums.
Starts - 01. jūlijā
  • Nozare: Ķīmija un Fizika
  • Vecums: 12-14 g.v.
  • Сena: €239
ĢEO Piedzīvojums: Apkārt zemeslodei ∘ 12-14 g.v.
Vasaras zinātnes nometne "ĢEO Piedzīvojums: Apkārt zemeslodei" ir aizraujošs ceļojums pa mūsu planētas slepenākajiem nostūriem - ceļojums no Zemes centra līdz pašai Visuma malai. Kā aizsākās dzīvība uz Zemes? Kādus noslēpumus sevī slēpj mirdzošajās nakts debesis? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem jaunieši atradīs mūsu zinātniskajā nometnē. Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju kopā ar mums ienirt dabaszinātņu pasaulē!
Starts - 02. augustā
  • Nozare: Ķīmija un Fizika
  • Vecums: 12-14 g.v. (7.-8. klases)
  • Cena: €239
Ievads ķīmijā un fizikā ∘ 12-14 g.v.
Vasaras zinātniskā nometne "Ievads ķīmijā un fizikā" paredzēta bērniem, kuriem ķīmija un fizika tikko kā sāksies skolā. Kopā ar mūsu skolotājiem bērni ienirs aizraujošā ķīmijas un fizikas pasaulē, veiks daudzus zinātniskus eksperimentus, studēs teoriju un praksi. Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt ķīmijas un fizikas pasaulē ar Laboratorium Zinātnes skolu! Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt ķīmijas un fizikas pasaulē kopā ar mums!

Nometņu maiņas

Valoda
Nozare
Vecums