Diemžēl, pēc jūsu pieprasījuma nav atrasts neviens atbilstošs variants. Lūdzu, izmantojiet citu filtru!

Kā notiek dažādi dabas procesi? Kā vielas uzvedīsies, ja tās tiks sajauktas, uzkarsētas vai elektrificētas? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēsim mūsu nodarbībās 2.-4. klašu skolēniem!

Līdz 12
    no 47€ /mēn.

Kā šķidrums pārvēršas gāzē? Kādus dabas resursus mēs izmantojam katru dienu? Kāpēc priekšmeti elektrizējas un magnetizējas? Mēs atbildēsim uz šiem un daudziem citiem jautājumiem ķīmijas un fizikas nodarbībās 5.-7. klašu skolēniem!

Līdz 14
    no 47€ /mēn.

No kā sastāv atomi un molekulas? Kā notiek ķīmiskās reakcijas? Kas ir organiskā ķīmija? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēsim ķīmijas stundās 8.-9. klašu skolēniem!

Līdz 14
    no 47€ /mēn.

No kurienes rodas elektrība? Kāpēc mēs redzam krāsas atšķirīgi? Ko sevī ietver kosmosa fizika? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēsim fizikas nodarbībās 8.-9. klašu skolēniem!

42€ /mēn.
    47€ /mēn.

Kādas ir kvalitatīvās ķīmiskās reakcijas? Kā atrast ķīmisko līdzsvaru? No kā sastāv organiskās vielas? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēsim ķīmijas stundās 10.-12. klašu skolēniem!

90 minūtes
    Klātienē
    53€ /mēn.
    59€ /mēn.

Kas ir elektroniskie komponenti un kā tos izmantot? Kā modelēt elektriskās ķēdes? No kā sastāv elektroniskās ierīces? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēsim elektronikas nodarbībās 6.-9. klašu skolēniem!

Līdz 10
    Klātienē
    42€ /mēn.
    47€ /mēn.

Kurss būs noderīgs skolēniem sākot no 7. klases, kas vēlas iemācīties/atsvaidzināt ķīmijas pamatus, un/vai sagatavoties priekšmeta sākumam skolā.

• Nodarbību temati
  • Kursa ilgums
    Līdz 30 stundām
    47€ / kurss

Iziesim cauri problēmu risināšanas algoritmiem, kas palīdzēs tikt galā ne tikai ar pamatskolas līmeņa uzdevumiem, bet arī veidos pamatprasmes problēmu risināšanai vidusskolas līmenī. Arī sistematizēsim pētītos algoritmus tā, lai problēmu risināšanas procesā būtu viegli atrast piemērotākos risinājumus un formulas.

Kurss paredzēts 8.-9. klašu skolēniem, var pievienoties arī 10.-12. klašu skolēni, kuri vēlas uzlabot fizikas pamatu zināšanas.

150 min.
    €119 / kurss

Ar mūsu pieredzējušo skolotāju palīdzību bērni viegli apgūs problēmu risināšanas algoritmus, kas palīdzēs tikt galā ne tikai ar pamatskolas līmeņa uzdevumiem, bet arī veidos pamatprasmes problēmu risināšanai vidusskolas līmenī. Palīdzēsim sistematizēt pētītos algoritmus tā, lai problēmu risināšanas procesā būtu viegli atrast piemērotākos risinājumus un formulas.

Kurss paredzēts 8.-9. klašu skolēniem, var pievienoties arī 10.-12. klašu skolēni, kuri vēlas uzlabot ķīmijas pamatu zināšanas.

75 vai 150 min.
    1 vai 2 reizes nedēļā
    5 vai 10
    119€ / kurss

Tikko sāki mācīties ķīmiju, bet jau ir grūti to saprast? Sešu nedēļu laikā iziesim cauri visiem svarīgākajiem terminiem, iemācīsimies teoriju pielietot praksē. Rezultātā kļūsi pārliecinātāks par savām spējām un turpmāk tev būs daudz vieglāk mācīties.

Kurss ir paredzēts 8. klašu skolēniem. Var pievienoties arī 9. klašu skolēni, kuri vēlas uzlabot ķīmijas pamatu zināšanas.

89€ / kurss

Vidusskolas eksāmens OPTIMĀLĀ līmenī

Kursa mērķis ir iegūt eksāmenam nepieciešamās zināšanas un prasmes. Nodrošināsim mācību materiālu pasniegšanu nepiespiestā gaisotnē, kas iedrošinās skolēnus pārvarēt savas bailes no kļūdām un palīdzēs iegūt pārliecību par savām spējām. Uzdevumu risināšanai veltīsim lielu uzmanību.

Līdz 20
  • Nodarbību skaits
    €269 / kurss

9 nedēļu garš kurss, kas sevī ietver detalizētu iepriekšējo gadu valsts pārbaudījumu apskati un ar tiem saistītās tēmas. Nodarbību laikā būs iegūtas nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenu, kā arī pirms tam sarežģītas tēmas kļūs skaidrākas.

Kurss ir paredzēts 9. klašu skolēniem, kuri vēlas atkārtot un sistematizēt pamatskolas laikā iegūtās matemātikas zināšanas, lai efektīvi sagatavotos eksāmenam.

249€ / kurss

Aritmētika ir pamats, uz kura balstās vairākas citas matemātikas nozares. Tā ir svarīga un nepieciešama tālākā matemātikas apguvē, jo tā sniedz pamatzināšanas par skaitļiem un to savstarpējo mijiedarbību. Bieži 7.-8. klašu skolēni saskaras ar grūtībām algebras un ģeometrijas apgūšanā nepietiekamu aritmētikas zināšanu dēļ, tāpēc šī kursa laikā iziesim cauri vairākām ''sarežģītām'' tēmām, kā arī palīdzēsim noteikt un aizpildīt nepilnības zināšanās!

Kurss ir paredzēts 7.-8. klašu skolēniem (var piedalīties arī 9. klašu skolēni), kuri vēlas atkārtot un sistematizēt 5.-6. klašu laikā iegūtās matemātikas zināšanas un padarīt tālāko matemātikas tēmu apguvi vieglāku. Lai piedalītos kursā ir teicami jāzina reizrēķina tabula!

Līdz 20
    90 min
    139€ / kurss

Apgūsti ķīmijas pamatus sev vēlamajā laikā, vietā un tempā! Interaktīvs pašmācības kurss ar skaidrojošiem video, eksperimentiem, uzskates materiāliem, simulācijām un uzdevumiem.

Kurss būs noderīgs skolēniem sākot no 7. klases, kas vēlas iemācīties/atsvaidzināt ķīmijas pamatus, vai sagatavoties priekšmeta sākumam skolā.

• Kursa ilgums
    Līdz 10 stundām
    €30 / kurss

Nodarbībās ar mūsu pieredzējušo skolotāju palīdzību bērni iemācīsies precīzi uzrakstīt ķīmiskās reakcijas vienādojumus un kā ar tiem strādāt. Iegūtās zināšanas un prasmes palīdzēs sistematizēt skolā apgūto un tikt galā ar ķīmiskiem vienādojumiem dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumos.

149€ / kurss

Organiskā ķīmija ir ļoti svarīga medicīnas un bioķīmijas novirzienos, tās apguve skolās sākas jau no 9. klases. Kursa laikā apskatīsim gan pamatus, gan nedaudz iedziļināsimies vidusskolas tēmās.

Kurss paredzēts 9. klašu skolēniem, taču var pievienoties arī 10.-12. klašu skolēni, kuri vēlas uzlabot organiskās ķīmijas pamatu zināšanas.

1 vai 2 reizes nedēļā
    119€ / kurss