Pašmācības kurss "Risinām ķīmijas uzdevumus kopā''

Standarta cena
47€ / kurss
  • Nodarbību temati
  • Kursa ilgums
    Līdz 30 stundām
  • Atrašanās vieta
    Tiešsaistē
  • Valoda
    Latviešu

Interaktīvs pašmācības kurss! Apgūsti ķīmijas uzdevumu risināšanas prasmes sev vēlamajā laikā, vietā un tempā! 🧐

Vairums skolēnu neprot risināt ķīmijas uzdevumus, jo aiz abstraktiem simboliem neredz to jēgu. Ķīmisko elementu simboli, molekulformulas, termini un aprēķinu formulas ir ķīmijas zinātnes valodas pamatelementi, bez kuru izpratnes ir ļoti grūti uzrakatīt kaut ko loģisku un vēl grūtāk ir aprēķināt uzdevumus.

Kā skolēniem palīdzēt iemācīties patstāvīgi? Balstoties uz kursa autoru iegūtajām zināšanām un reālo pieredzi, kursu esam veidojuši tā, lai ikviens skolēns spētu uzlabot savas ķīmijas uzdevumu risināšanas prasmes.

1. Visi mācību materiāli ir sadalīti mazos soļos, lai vienā reizē skolēns var fokusēties uz vienu noteiktu lietu.
  2. Mācību materiālos ir iekļautas daudz vizualizācijas, kuras palīdz skolēnam veidot priekštatu, veicināt iztēli un nostiprināt zināšanas.
  3. Visiem uzdevumiem ir atrisinājums video formātā, lai skolēns redzētu un dzirdētu domu gaitu katram uzdevumam un mācītos no piemēriem.

📝 Kursā ir 75 video ar vairāk nekā 150 ķīmijas uzdevumiem un to atrisinājumiem. Mācību materiālos ir iekļauta teorija, vizualizācijas un demonstrējumi. Kurss ietver 7 tematus, lai ikviens spētu aprēķināt jebkuru pamatskolas līmeņa ķīmijas uzdevumu! Apgūstot tos, tu:

• iegūsi augstākus rezultātus ķīmijā
  • ietaupīsi laiku mācoties ķīmiju skolā
  • ietaupīsi naudu privātstundām

Kursa saturs ir sadalīts mazos solīšos sākot no pašiem pamatiem līdz pat olimpiāžu uzdevumiem:

1. Elementu simboli - periodiskā tabula, atomu savienošana molekulās un vienkāršākie aprēķini
  2. Molekulas struktūra - tās veidošanas pamatnosacījumi, oksidēšanas pakāpes un vielu klasifikācija
  3. Ķīmiskās reakcijas - to veidošanas nosacījumi un aprēķini ar tām
  4. Masas daļa - aprēķini ar šķīdumiem, šķīdumu atšķaidīšana un kristālhidrāti
  5. Šķīdības tabula - vielu šķīdība, reakciju veidi un reakcijas ar šķīdības tabulu
  6. Gāzes - to blīvums, maisījumi un šķīdība
  7. Uzdevumi, kuros apvienotas visas iepriekšējās tēmas + olimpiāžu uzdevumi

✍🏻 Iegādāties kursu, apskatīt bezmaksas ievadlekciju un programmas saturu var šeit: Thinkific. Kurss būs pieejams 12 mēnešus no iegādes brīža.

Programmas autori un vādītāji: Zinātnes skolas dibinātājs Mārtiņš Gulbis un skolotājs Vladislavs Aščeulovs

Kādas tēmas apskatām?

Elementu simboli
Periodiskā tabula, atomu savienošana molekulās un vienkāršākie aprēķini