Budžeta vietas - 2023./2024. m.g.

2023. gada 28. augustā

Visi iesniegtie pieteikumi tiek izskatīti konkursa kārtībā. Svarīgākie kritēriji ir skolēnu sekmes un sasniegumi konkursos/olimpiādēs dabaszinātņu jomā. Prioritāte tiek dota skolēniem no maznodrošinātām un trūcīgam ģimenēm.

Pieteikšanās ir atvērta līdz 25. septembrim. Lai pieteiktos, jāaizpilda pieteikuma anketa mūsu mājaslapā (izvēloties vēlamo nodarbības veidu, grupu un komentārā norādot "Budžeta vieta") un jānosūta zemāk prasīti dokumenti uz skola@laboratorium.lv ar norādi "Budžeta vieta":

 1. Sekmes skolā (liecības kopija): 5.-7. klašu skolēniem - atzīmes iepriekšējā mācību gadā dabaszinībās un matemātikā; 8.-11. klašu skolēniem - atzīmes iepriekšējā mācību gadā fizikā, ķīmijā un matemātikā;
 2. Sekmes konkursos un olimpiādēs (noskenēts vai nofotografēts diploms) dabaszinībās, bioloģijā, fizikā, ķīmijā un matemātikā;
 3. Maznodrošinātās/trūcīgas ģimenes statusa apliecinājums (noskenēts vai nofotografēts), ja tāds ir;
 4. Skolēna motivācijas vēstule “Kāpēc es vēlos mācīties fiziku/ķīmiju vai elektroniku?”;
 5. Skolas eksakto priekšmetu skolotāja rekomendācijas vēstule - vismaz no viena skolotāja (noskenēts vai e-pastā).

Budžeta vieta sedz apmācības "Laboratorium Zinātnes skolā" par vienu mācību gadu un vienu regulāro nodarbību veidam - ķīmijā, fizikā vai elektronikā (līdz 2024. gada maija vidum). Par rezultātiem dalībnieki tiks informēti 2. oktobrī!

🏆 2023./2024. gada budžeta vietu ieguvēji:

 • Fjodors Čebotarskis, 5.kl.
 • Gothards Rudusāns, 5.kl.
 • Jurijs Horoņko, 5.kl.
 • Marks Filips Uzulnieks, 5.kl.
 • Vinsents Budjakovs, 5.kl.
 • Vinsents Iļja Dmitrijevs, 5.kl.
 • Kirils Diners, 6.kl.
 • Eduards Vjaters, 7.kl.
 • Esmeralda Vjatere, 8.kl.
 • Nikita Cavners, 8.kl.
 • Adrians Ginters, 10.kl.
 • Timurs Timofejs Ulanovs, 10.kl.
 • Una Rukmane, 10.kl.