Starts - 27. jūnijā
  • Vecums: 10-12 g.v.
  • Valoda: Latviešu, krievu
  • Сena: €239
ĢEO Piedzīvojums: Apkārt zemeslodei ∘ 10-12 g.v.
Šī vasaras nometne ir aizraujošs ceļojums pa mūsu planētas slepenākajiem nostūriem - ceļojums no Zemes centra līdz pašai Visuma malai. Kā aizsākās dzīvība uz Zemes? Kādus noslēpumus sevī slēpj mirdzošās nakts debesis? Mūsu planēta sevī glabā ļoti daudz noslēpumu, lielākā daļa no tiem vēl nav atrisināta. Meteoroloģija, ģeoloģija, paleontoloģija ir tikai daļa no tā, ko pētīsim! Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt dabaszinātņu pasaulē kopā ar Laboratorium Zinātnes skolu!
Starts - 25. jūlijā
  • Nozare: Fizika un Elektronika
  • Vecums: 11-13 g.v. (5+ klase)
  • Cena: €239
Elektronikas pasaule ∘ 11-13 g.v.
Vasaras zinātniskā nometne "Elektronikas pasaule" ir biļete uz aizraujošu ceļojumu, kurā katrs dalībnieks uzzinās par elektronikas pamatiem, un uzbūvēs dažādas interesantas elektroniskas ierīces. Tas arī ir laba iespēja iepazīt hobiju ar plašām karjeras iespējām nākotnē! Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt tehnoloģiju pasaulē ar Laboratorium Zinātnes skola!
Starts - 01. augustā
  • Nozare: Ķīmija un Fizika
  • Vecums: 12-14 g.v. (7.-8. klase)
  • Cena: €239
Ievads ķīmijā un fizikā ∘ 12-14 g.v.
Vasaras zinātniskā nometne "Ievads ķīmijā un fizikā" paredzēta bērniem, kuriem ķīmija un fizika tikko kā sāksies skolā. Kopā ar mūsu skolotājiem bērni veiks daudzus eksperimentus, studēs teoriju ar praksi. Nepalaid garām šo unikālo iespēju ienirt ķīmijas un fizikas pasaulē! Pievienojies un veic savu pirmo eksperimentu!
Starts - 15. augustā
  • Nozare: Fizika un Elektronika
  • Vecums: 13-17 g.v. (6+ klase)
  • Cena: €239
Pašbalansējošais robots ∘ 13-17 g.v.
Arī šogad aicinām bērnus ar interesi elektronikā un robotikā pievienoties pie mums robotu konstruešanā! Kopā iemācīsimies strādāt ar Arduino, apgūsim programmēšanas pamatus un izstrādāsim pašbalansējošo robotu. Pievienojies un padziļini savas zināšanas programmēšanā un matemātikā! Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ienirt tehnoloģiju pasaulē ar Laboratorium Zinātnes skola!

Nometņu maiņas

Valoda
Nozare
Vecums