Kurss "Sagatavošanās 9. klases matemātikas eksāmenam"

Maksa €162, maksājot divās daļās
€149 / kurss
Lūdzu, aizpildiet lauku ar latīņu burtiem
Lūdzu, aizpildiet lauku
Lūdzu, aizpildiet lauku ar latīņu burtiem
Lūdzu, aizpildiet lauku

Kurss "Sagatavošanās 9. klases matemātikas eksāmenam"

• Valoda
    Latviešu
  • Skolēnu skaits
    Līdz 15
  • Nodarbību ilgums
    90 min.
  • Cik bieži
    2 reizes nedēļā
  • Nodarbību skaits kursā
  • Atrašanās vieta
    Tiešsaistē

Mūsu kursa uzdevums ir matemātiskās jēgas izprašana nevis tikai formulu iegaumēšana. Tā rezultātā matemātiskās formulas no nesaprotamiem burtiem un simboliem kļūs par skaidriem jēdzieniem. Kursa nodarbības notiek nelielās grupās pozitīvā gaisotnē, lai ikviens uzdrošinātos uzdot jautājumus un varētu mācīties brīvā atmosfērā. Papildus nodarbībām kursā ir iekļauta viena individuālā 60 minūšu konsultācija katram dalībniekam, lai katrs varētu pārvarēt savus personiskos izaicinājumus.

Par kursu:

• Nodarbības 2 reizes nedēļā (1 lekcija un 1 praktiska nodarbība).
  • Praktiskas nodarbības notiks grupās līdz 15 cilvēkiem.
  • Individuāla pieeja katram skolēnam.
  • Koncentrēsimies tajās temās, kur skolēniem visvairāk grūtības.
  • Mājas darba izpilde ir obligāta, citādi mēs nevaram garantēt rezultātu!
  • Pirms praktiskās nodarbības ir iespēja iesūtīt neskaidros jautājumus par tēmu.

Kurss ietver:

• Visas pamata tēmas, kas iekļautas valsts 9. klases eksāmenā: daļas un procenti, daļu pārveidojumi, pakāpes un saknes, algebras pamatformulas, funkcijas, vienādojumi, vienādojumu sitsēmas, progresijas, figūras plaknē un telpā, leņķi.
  • 9 lekcijas (90 min katra)
  • 9 praktiskas (uzdevumu risināšanas) nodarbības (90 min katra)
  • 3 testi zināšanu vērtēšanai (tiek pildīti sev ērta laikā)
  • 1 individuāla nodarbība (60 min), kuru var izmantot jebkurā brīdī pēc skolēna vēlmes
  • Obligātie mājas darbi pirms katras praktiskas nodarbības (iepriekšējo gadu eksāmenu uzdevumu risināšana)

Programmas autors un pasniedzējs - Jeļizaveta Kļimanova

• Matemātikas statistikas 3. kursa studente Latvijas Universitātē;
  • 3 gadus pieredze matemātikas privātstundu pasniegšanā.

APMAKSA UN CITA SVARĪGA INFORMĀCIJA

Nodarbības notiks tiešsaistē Google Classroom platformā.

Līdzi jābūt: pierakstu burtnīcai/kladei, pildspalvai, kalkulatoram.

Cena: 149 Eur par visu programmu, maksājot visu summu uzreiz; 162 Eur, maksājot divās daļās.

Maksājums jāveic pirms pirmās nodarbības sākuma saskaņā ar rēķinu, kas vecākam tiks nosūtīts pēc reģistrēšanās grupā.

Kursu saraksts 2022./2023.

Ķīmija
Svētdiena
10:30

Ups... Mēs parasti esam zināšanu bagātība, bet šķiet mums nesanāca atrast Jūsu meklēto lapu...

Bieži uzdotie jautājumi

Jums jāaizpilda pieteikuma veidlapa skolas vietnē. Pēc aizpildīšanas jāgaida vēstule ar apstiprinājumu par uzņemšanu grupā un uzaicinājums uz pirmo nodarbību.

Latviešu un krievu valodā. Mācību valoda ir norādīta grupas grafikā.

Nodarbības vada skolotājs un skolotāja palīgs. Sīkāka informācija par mūsu komandu atrodama sadaļā "Par mums" un "Mūsu skolotāji".

No 10 līdz 16 (atkarībā no izvēlētās programmas un skolēnu vecuma).

Var, bet tikai kā izglītības procesa ārējs novērotājs, iepriekš savu klātbūtni saskaņojot ar skolas administratoru. Mēs iesakām iepriekš ar bērnu apspriest faktu par savu klātbūtni stundā, jautājot viņa viedokli un attieksmi pret šo brīdi.

Jā, var. Lai to izdarītu, maksājuma mērķī jānorāda bērna vārds, uzvārds un personas kods. Lai saņemtu nodokļu atmaksu, VID jāiesniedz deklarācija, pievienojot maksājumu apliecinošu dokumentu.

Ja pēc vairākiem skolotāja aizrādījumiem, sarunām ar bērnu un vecākiem šī uzvedība turpina būt pretrunā ar "Iekšējās kārtības un drošības noteikumiem" un traucē citiem klases dalībniekiem, skola patur tiesības atteikt bērnam apmeklēt nodarbības, savlaicīgi informējot vecākus.

Nē, nav obligātas.

• Darba dienās: 10: 00-18: 30;
  • Sestdiena: 10: 00-17: 00.

Personīga vizīte iepriekš jāsaskaņo ar skolas administratoru.

Google Classroom un Google Meet platformās. Katram skolēnam tiek izveidots personīgais konts, kuru viņš izmanto apmācības laikā. Mācību gada beigās bērna konts tiek dzēsts.

Reģistrācijas vēstulē ir instrukcija par pievienošanos. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar skolas administratoru.

Jums jāsazinās ar skolas administratoru pa tālr. 28804919 un jāpaprasa nomainīt paroli.

Ja sanāk izlaist nodarbību, lūdzu, informējiet par to skolas administratoru. Ziņojot par neapmeklēšanu, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dienu, nodarbības laiku un kursa nosaukumu. Samaksa par nokavēto nodarbību nav atmaksājama, taču varat lūgt skolas administratoram iespēju apmeklēt šo nodarbību citā grupā citā valodā.

Pirms pirmās nodarbības sākuma nepieciešams noformēt dokumentu: “Pieteikums nodarbībām”.

Jā, kursā "Attīsti uzdevumu risināšanas prasmes" varat apmeklēt jebkuru no nodarbībām, izņemot pēdējo. Šajā gadījumā vienas nodarbības izmaksas ir 25 eur.

Kursā "Ķīmisko reakciju vienādojumi" jūs varat apmeklēt pirmās 5 un 5 pēdējās nodarbības, bet jūs nevarat apmeklēt tikai atsevišķas nodarbības.

Kursi “Attīsti uzdevumu risināšanas prasmes” - 5 nodarbības, katra ilgst 2.5 stundas (pārtraukumā iekļauts - 15 minūtes).

Kurss "Ķīmisko reakciju vienādojumi" - 10 nodarbības, katra ilgst 1.5 stundas.

Kursi “Attīsti uzdevumu risināšanas prasmes” (5 nodarbības; katra 2.5 stundas) - 99 Eur. Individuālo nodarbību izmaksas ir 25 Eur.

Kurss "Ķīmisko reakciju vienādojumi" (10 nodarbības; katra 1.5 stundas) - 119 Eur, ja par visām nodarbībām maksājat uzreiz un 139 Eur, ja maksājat divās daļās (5 + 5 nodarbības).

Apmaksa tiek veikta avansā ne vēlāk kā 3 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma. Kursus, kuru ilgums ir 10 nodarbības, var apmaksāt divās daļās, taču šajā gadījumā kursa kopējās izmaksas būs nedaudz augstākas nekā tad, ja maksājat par visām nodarbībām uzreiz.

Maksājuma mērķī jāiekļauj: konta numurs, bērna vārds un uzvārds, bērna personas kods.

Burtnīca, pildspalva un kalkulators.