Valtera mamma Sanita /Valters ir 6 kl. skolēns, mācās pirmo gadu mūsu skolā/
Esmu ļoti, ļoti priecīga par to, ka Valters katru reizi par nodarbībā pieredzēto ir sajūsmā: stāsta, ko redzējis, uzdot man jautājumus (testē mani, vai es to zinu), prasa man dažādas vielas, lai veiktu eksperimentus mājās. Paldies nodarbību vadītājiem un arī skolai par zinātniskās dzirksts uzturēšanu!
Tomasa mamma Vineta /Tomass ir 8 kl. skolēns, mācās pie mums 1. gadu/
Tomasa atziņas pēc nodarbībām: 1. Vienkāršas lietas mēdz tādas nebūt! 2. Sarežģītās lietas var izrādīties vienkāršas! 3. Pasniedzēji to prot sakarīgi, nesamudžināti izstāstīt! 4. Vēlme turpināt nodarbības palielinās, kaut gan tēmas kļūst sarežģītākas! Nodarbību iespaidā Tomass vairāk skatās tematiskās saites, apmeklē jauno ķīmiķu seminārus, ir pieteicies konkursiem!!!
Pāvela mamma Margarita /Pāvels ir 2 kl. skolēns, mācās mūsu skolā 1. gadu/
Pāvels stāsta par nodarbībā redzētiem eksperimentiem, skolotāja stāstīto mācību vielu, jaunatklājumiem, grupas biedru iesaistīšanos nodarbībā un uzdotajiem mājas darbiem. Pēc katras nodarbības bērns veic nodarbībā redzētos eksperimentus - sajauc citronskābi ar sodu, meistaro grimstošu/peldošu sviru pudelē, izmēģina krāsu sajaukumu un redzējumu u.c. Visiem iesaku sniegt saviem bērniem iespēju iepazīt ķīmiju un fiziku šajā draudzīgajā kolektīvā caur spēlēm, eksperimentiem un atklājumiem pilnām nodarbībām.
Reiņa mamma Mairita /7 kl. skolēns, mācās mūsu skolā pirmo gadu/
Sākumā uz nodarbībām gāja ar skeptisku, bet tas ir kardināli mainījies. Šobrīd šķiet, ka pat ļoti humanitāri ievirzītam cilvēkam šīs nodarbības rada interesi par dabaszinībām. Žēl, ka manā bērnībā tādu nodarbību vēl nebija, jo tagad, pateicoties Reiņa atstāstiem par nodarbību, uzzināju, ka šīs zinātnes var būt interesantas. :)
Sofijas mamma Edita /Sofija ir 3 kl. skolniece, mācās pirmo gadu mūsu skolā/
Sofija gatavos darbus no nodarbībām, nākošajā dienā nes uz skolu, stāsta savai klasei un skolotājai kā to var uztaisīt. Ļoti lepojas ar to! Jums ir laba, pārdomāta programma, lai veicinātu bērnos interesi par lietu būtību un aizraujošu eksperimentu dažādību. Izzinoši praktiskas nodarbības, kas dod iespēju rotaļājoties apgūt fiziku un ķīmiju. Lai veicas!
Matīsa un Artūra mamma Evija /Matīss un Artūrs ir 5. un 7. kl. skolēni, mācās pirmo gadu mūsu skolā/
Kreatīvi un atraktīvi jauniešiem un bērniem tiek mācīti un rādīti eksperimenti ķīmijā un elektronikā, kas skolā tiek pasniegti diezgan neinteresanti un nesaistoši. Ir vērts pamēģināt, ja nezini kā ieinteresēt bērnu dabas zinātnēs.
Egmondas mamma Inga /Egmonda ir 2. kl. skolniece, mācās pirmo gadu mūsu skolā/
Egmondai ir ļoti liela interese par katru gaidāmo stundu. Viņa stāsta brāļiem par jauno apgūto. Ja tā pasniedz dabas zinību pamatus, kā jūsu skolā, tad bērniem noteikti nerodas bailes, nepatika pret nezināmo, noslēpumaino. Tieši otrādi... pamodina personības īpašību- vēlmi izzināt!