MĀCĪBAS ZINĀTNES SKOLĀ

ZINĀTNES SKOLA LABORATORIUM — sistemātiskas ķīmijas, fizikas, elektronikas nodarbības bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 18 gadiem (2.-12.klase).

Mūsu nodarbībās skolēni mācās darot, caur savu personīgo pieredzi, eksperimentē, lai apzinātos un izprastu likumsakarības.

Iknedēļas attīstošās nodarbības ir gan aizraujošas, gan izzinošas, rada skolēniem interesi par zinātni un motivē viņus patstāvīgi izzināt dabas un inženiertehniskās zinātnes.

Apmācības valodas: krievu, latviešu. Maksimālais dalībnieku skaits grupā - 12. Nodarbības vada pasniedzējs un viņa palīgs, nodrošinot individuālu pieeju katram skolēnam.

Mācību maksa:

- 33 Eur mēnesī 2.-9. klases skolēniem, nodarbības ilgums - 1 st. (60 minūtes),

- 40 Eur mēnesī 10.-12. klases skolēniem, nodarbības ilgums - 1.5 st. (90 minūtes).

Nodarbības notiek:

Centrā: Tērbatas 49/51, 3.stāvs, Rīga

Purvciemā: Rīgas Klasiskā ģimnāzijā, 220 kab., Purvciema iela 38Rīga

Imantā: Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 313 kab., Kleistu ielā 14, Rīga

Mācību programma ir licencētā Rīgas Domē. Licences numurs DIKS-18-455-ail.

Mūsu foto

KAM. Bērniem un jauniešiem, kurus jau aizrauj eksperimenti un atklājumi, ka arī tiem, kuriem vēl pagaidām nav intereses par dabas un inženiertehniskām zinībām.

NODARBĪBU KONCEPCIJA. Mūsu nodarbība ir  ⅔ prakse  + ⅓ teorija.

MĀCĪBU REZULTĀTS. Caur praksi un tēlaino domāšanas veidu jauniešiem veidojās izpratne par teoriju, tad formulas kļūst par kaut ko vairāk, kā tikai burtu un ciparu rindas. Nodarbības paplašina redzesloku, attīsta domāšanu un uzlabo praktiskas iemaņas.

MŪSU SKOLĒNI aktīvi piedalās olimpiādēs, kļūst par pasniedzēju palīgiem savās skolās, patstāvīgi izzina jaunas lietas un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām un iegūtu pieredzi.

AIZRAUTĪGI PASNIEDZĒJI. Nodarbības vada pedagogi, kurus tiešām aizrauj zinātne un viņiem ir ārkārtīgi svarīgi skolēnus  ieinteresēt, pārsteigt un iemācīt! Mūsu pedagogi ir dabas zinību un inženierzinātņu bakalauri, maģistri un doktori.

APMĀCĪBAS PROGRAMMAS. Saskaņā ar bērnu attīstības līmeni un arī skolas programmu, mūsu skolas programmas ir izstrādātas 4 (četrās) vecumu grupās: 2.-4. klases, 5.-7. klases, 8.-9. klases, 10.-12. klases.

MĒRĶIS.  Mūsu mērķis ir tik lielā mērā aizraut mūsu skolas dalībniekus ar zinātni, lai pēc iespējams vairāk to skaits par savu tālāko izglītības virzienu un arī kā nākotnes profesiju izvēlētos dabas zinību un inženiertehniskas zinātnes jomu. Esam pārliecināti, ka mūsu skolas absolventi būs talantīgu un veiksmīgo Latvijas zinātnieku, izgudrotāju un ražotāju vidū!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus