MĀCĪBAS ZINĀTNES SKOLĀ

LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLA — sistemātiskas ķīmijas, fizikas, elektronikas nodarbības bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 16 gadiem (2.-9.klase).

Mūsu nodarbībās skolēni mācās darot, caur savu personīgo pieredzi, eksperimentē, lai apzinātos un izprastu likumsakarības.

Iknedēļas attīstošās nodarbības ir gan aizraujošas, gan izzinošas, rada skolēniem interesi par zinātni un motivē viņus patstāvīgi izzināt dabas un inženiertehniskās zinātnes.

Apmācības valodas: krievu, latviešu. Maksimālais dalībnieku skaits grupā - 12. Nodarbības vada pasniedzējs un viņa palīgs, nodrošinot individuālu pieeju katram skolēnam.

Mācību maksa:

- 39 Eur mēnesī 2.-9. klases skolēniem, ķīmija-fizika, nodarbības ilgums - 1 st. (60 minūtes),

- 49 Eur mēnesī 6.-9. klases skolēniem, elektronika, nodarbības ilgums - 1.5 st. (90 minūtes).

Nodarbības notiek:

Centrā: Brīvības iela 106 B, 3.stāvs, Rīga

Purvciemā: Rīgas Klasiskā ģimnāzijā, 220 kab., Purvciema iela 38Rīga

Imantā: Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 313 kab., Kleistu ielā 14, Rīga

Mācību programma ir licencēta Rīgas Domē. Licences numurs DIKS-18-455-ail.

Mūsu foto

Ķīmijas, fizikas, elektronikas nodarbības bērniem un jauniešiem

KAM. Bērniem un jauniešiem, kurus jau aizrauj eksperimenti un atklājumi, ka arī tiem, kuriem vēl pagaidām nav intereses par dabas un inženiertehniskajām zinībām.

NODARBĪBU KONCEPCIJA. Mūsu nodarbība ir  ⅔ prakse  + ⅓ teorija.

MĀCĪBU REZULTĀTS. Caur praksi un tēlaino domāšanas veidu jauniešiem veidojās izpratne par teoriju, tad formulas kļūst par kaut ko vairāk, kā tikai burtu un ciparu rindas. Nodarbības paplašina redzesloku, attīsta domāšanu un uzlabo praktiskas iemaņas.

MŪSU SKOLĒNI aktīvi piedalās olimpiādēs, kļūst par pasniedzēju palīgiem savās skolās, patstāvīgi izzina jaunas lietas un aizrautīgi dalās ar savām zināšanām un iegūto pieredzi.

AIZRAUTĪGI PASNIEDZĒJI. Nodarbības vada pedagogi, kurus patiesi aizrauj zinātne un viņiem ir ārkārtīgi svarīgi skolēnus  ieinteresēt, pārsteigt un iemācīt! Mūsu pedagogi ir dabaszinātņu un inženierzinātņu bakalauri, maģistri un doktori.

APMĀCĪBAS PROGRAMMAS. Saskaņā ar bērnu attīstības līmeni un arī skolas mācību programmu, mūsu skolas programmas ir izstrādātas 4 (četrās) vecumu grupās: 2.-4. klases, 5.-7. klases, 8.-9. klases, 10.-12. klases.

MĒRĶIS. Mūsu mērķis ir aizraut mūsu skolas skolēnus ar zinātni, lai iespējami lielāks skaits bērnu un jauniešu apsvērtu izvēlēties savu tālāko izglītību, kā arī nākotnes profesiju saistīt ar dabaszinātnēm un inženiertehnisko zinātņu jomu, jo pieprasījums pēc profesionāļiem šajās jomās arvien pieaug. Esam pārliecināti, ka mūsu skolas absolventi būs talantīgu un veiksmīgo Latvijas zinātnieku, izgudrotāju un ražotāju vidū!

Nodarbības bērniem un jauniešiem

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus